Akcesoria kajakowe

Worki wodoodporne:  idealnie nadające się na wyprawy jedno dniowe jak i kilkudniowe. Ich głównym zadaniem jest ochrona przed dostępem wody do rzeczy w środku. Worek pomieści do 40 L rzeczy

Siedzisko kajakowe: idealnie nadają się na spływy kilku-godzinne.  Siedziska wykonane są z pianki, dzięki czemu dostosowują się do kajakarza i zwiększają komfort płynięcia.
siedzisko kajakowe | siedzisko piankowe | kajaki | Warszawa | wypozyczalnia

Fartuch kajakowy na niepogodę: idealnie nadaje się na  dni kiedy pogoda nie dopisuje i może spaść deszcz lub śnieg. Dzięki założeniu fartucha na kajak w kajaku będzie sucho i ciepło.

Fartuch jest zakładany zarówno na kajakarza jak i na kajak. Dzięki takiemu rozwiązaniu, woda kapiąca z wioseł czy padająca z góry w formie deszczu ;) nie może dostać się do środka kajaka. Dzięki czemu kajakarz pozostaje suchy. Ponad to fartuch powstrzymuje migrację nagrzanego powietrza z kajaka, przez co w kajaku robi się cieplej nawet w chłodne dni.

Używanie fartuchów jest bardzo proste, gdyż wystarczy założyć go na siebie a potem zaczepić o falochron (biała otoczka u góry siedziska). Do założenia fartucha na kajak nie potrzeba drugiej osoby. Tak samo jest ze zdejmowaniem fartuchów podczas wysiadania.

 

Komentarze są wyłączone.