CERTYFIKATY

Firma Link-Team – Piotr Fedorowicz jest operatorem projektów naKajak.com, Kajakiwarszawskie.pl

Możemy się pochwalić, że po raz drugi uzyskaliśmy certyfikat Firma Godna Zaufania.

Nasze dwa projekty: naKajak.com oraz Kajaki warszawskie propagują pływanie kajakami po Wiśle. Staramy się zaszczepić bakcyla kajakowego zarówno wśród mieszkańców Warszawy jak i osobom przyjeżdżającym do stolicy na kilka dni. Często osoby odwiedzające stolicę szukają możliwości aktywnego spędzenia weekendu. Nasza firma ma w związku z tym propozycje pływania kajakami po Wiśle.

Oprócz indywidualnych spływów organizujemy też mniejsze lub większe (np na 150 osób – 150 lat Wawra) eventy lub spływy integracyjne. Organizujemy wówczas nie tylko sam spływ kajakowy, ale również proponujemy inne rozrywki sportowe, które pozwalają na zintegrowanie pracowników firmy.

Sam fakt, że co roku ilość firm jakie zgłaszają się do nas, może świadczyć, że nasza oferta jest na najwyższym poziomie. Co roku staramy się aby jakość usług, oraz opieka nad Klientem była co raz lepsza. Co roku też wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty turystyczne, co też podnosi nasz prestiż. To Klienci wymuszają na nas działanie w stronę urozmaicenia oferty firmy.

Otrzymany ponownie Certyfikat Firma Godna Zaufania jest dla nas wielką motywacją do dalszego podnoszenia jakości usług a tym samym do pełnego zadowolenia Klienta