Niezależnie od oferty dla indywidualnych uczestników spływów, zajmujemy się także przygotowywaniem i realizowaniem imprez integracyjnych. Dysponujemy kajakami mogącymi pomieścić około 150 osób w jednym spływie. W zależności od wymagań Klienta, oferujemy i realizujemy całodzienne scenariusze związane z pływaniem Wisłą.

Dodatkowe atrakcje: – Flis wiślanymi łodziami tradycyjnymi takimi jak: lajtaki, pychówki, baty, czy galary ulanowskie, oraz największą na Mazowszu szkutą "DAR MAZOWSZA".

Proponujemy przy wyborze dłuższych tras, zrobić dłuższą przerwę na rozprostowanie mięśni i kości na jednej z plaż lub łach wiślanych. W ramach przerwy uczestnicy spływu będą mogli wziąć udział w różnych grach bushcraftingowych, lub np. rozegrać mini turniej badmintona solo/debel, w bulle, czy zagrać w turnball, lub inne ciekawe gry inspirujące i zajmujące każdego uczestnika imprezy integrującej.
Scenariusz takiej przerwy dopasujemy do Waszych wymagań i warunków w jakich możemy tą grę przeprowadzić.

Na koniec spływu możemy zorganizować Grill party na jednej z warszawskich plaż.

Oferujemy również busy i autokary zabierające uczestników spod siedziby firmy jak i odwozimy z powrotem pod firmę.

Dla nas najważniejszą sprawą jest zadowolenie uczestników takiej imprezy eventowej, dlatego wciąż oczekujemy od Państwa nowych pomysłów, które z przyjemnością będziemy wdrażać.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również:

– Pływającą salę konferencyjną dla 30 osób. Jest to mały katamaran z pełnym wyposażeniem multimedialnym i zapleczem kawowo-herbacianym.

– Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz szkolenia z resuscytacji i obsługi defibrylatorów AED.

Nasze mocne strony:

* Kompleksowo przygotowujemy scenariusze wg oczekiwań Klienta;
* Realizujemy najbardziej nieprawdopodobne scenariusze;
* Jesteśmy elastyczni do oczekiwań Klienta;
* Posiadamy doświadczenie w realizacji dużych imprez (referencje w załączeniu)

Zachęcamy Państwa do kierowania szczegółowych zapytań na adres: biuro@nakajak.com Zapraszamy do zapoznania się z ostatnio zorganizowanymi imprezami