Mapa spływu

Rezerwacja

 

 

Mijając wiele mostów, podziwiasz piękną panoramę stolicy Polski. Zaraz za mostem Śląsko-Dąbrowskim Twoim oczom ukazuje się wspaniały widok na warszawską Starówkę i Zamek Królewski.

Z Wisły stolica reprezentuje się zdecydowanie lepiej niż, z pozycji z jakiej większość z nas przywykła ją oglądać z autobusu lub tramwaju.
Nawet w samym centrum często tworzą się mielizny i spoglądają na nas wystające z pod wody kamienie, ale spokojnie nie są one groźne, a mogą dodać uroku Twojej wyprawie. Ostatni na trasie warszawski most Marii Curie Skłodowskiej, kilka kilometrów za nim rozciąga się przed nami inny świat….[show_more]

Wszędzie dzikie… niedostępne… brzegi, mnóstwo ptactwa, czasem pojawiają się wędkarze. Po kilku godzinach od wypłynięcia z Warszawy zaczyna Ci się ukazywać monumentalna sylwetka spichlerza, który można jedynie zwiedzić od strony wody, dopływając pod spichlerz . Dostęp z lądu jest niemożliwy! Na drugim brzegu jest już meta Twojej wyprawy – Twierdza Modlin.[/show_more]

Przewidywany czas spływu: minimum 5,5h przy normalnym stanie wody
Rzeki: Wisła
Dystans: 38km
Wymagane doświadczenie: Brak
Proponowane godziny startu: 9:00 – 10:00

Miejsce rozpoczęcia spływu

plaża Saska przy betonowej ostrodze https://goo.gl/maps/X1szj9UavPfwa69U7

Miejsce zakończenia spływu


Plaża przy moście drogowym na Narwi w Modlinie. Płynąc Wisłą skręcasz w prawo za spichlerzem i pozostaje do przepłynięcie kilkaset metrów pod prąd Narwią. Z wypożyczonego sprzętu należy rozliczyć się i dostarczyć we wskazane miejsce przez Bosmana przystani. Przystań jest oddalona od stacji PKP Modlin o 400 m. skąd możecie udać się z powrotem do Warszawy. Nasza firma nie świadczy usług transportu osób z Modlina do Warszawy.

Cennik

kajak 2-os kajak 1-os Deska SUP

200zł /kajak

200zł /kajak

200zł /deska

Formy płatności

Cena zawiera:

 • kajak 2-wu osobowy 

  kajak 1-no osobowy

  kamizelki asekuracyjne i wiosła

  dowóz i odbiór sprzętu

Opcje dodatkowe:

 • siedzisko piankowe 2 szt > 10 zł
  fartuch kajakowy > 5 zł
  wodoszczelny worek > 5 zł
  dodatkowe siedzisko dla dziecka > 10 zł